Vieta un apkārtne

Rindu mājas atrodas 300m attālumā no Rīgas robežas, Dreiliņos, un robežojas ar priežu mežu, kā arī savrupmāju ciematu „Dzīpari” un Lubānas ielu. Rindu mājas ir ļoti ērti izvietotas, jo 50m attālumā ir sabiedriskā transporta pieturas, kas nodrošina ērtu satiksmi ar Rīgas centru, un Jums nebūs jāraizējas, kā Jūsu bērni nokļūs uz skolu un mājup, kamēr Jūs strādājat.

Kāpēc izvēlēties dzīvot Dreiliņos?

Pēdējos gados Dreiliņi ir pārvērtušies par ļoti pievilcīgu dzīvojamās apbūves rajonu, ņemot vērā to izdevīgo atrašanās vietu.

Dreiliņi atrodas tikai 10 km attālumā no Rīgas centra, un satiksme ar centru pāri Deglava tiltam joprojām ir daudz brīvāka no sastrēgumiem nekā pāri Vanšu vai Salu tiltiem. Šobrīd ir pabeigta jaunā Kaivas –Lubānas ielu apļa būvniecība, kas būtiski uzlabojusi autotransporta plūsmu šajā virzienā, tāpēc, lai nokļūtu Rīgas centrā ir nepieciešamas 20-30 min.

Tuvākās skolas un bērnudārzi atrodas Mežciemā, Pļavniekos un Stopiņu pagasta centrā –Ulbrokā, kas atrodas 5-7 minūšu brauciena attālumā no rindu mājām. Īpaši jāatzīmē, ka Ulbrokas vidusskolā ir uzbūvēta moderna sporta zāle, kā arī blakus skolai ir uzbūvēts jauns peldbaseins, kuru izmanto gan bērnu sporta nodarbībām, gan to var apmeklēt jebkurš cits interesents. Kompleksā ir arī pirts un notiek ūdens aerobikas nodarbības. Ulbrokā darbojas arī laba mākslas skola, kuru apmeklē daudzi bērni no citiem Rīgas mikrorajoniem, ir bibliotēka, vasarā regulāri tiek rīkoti koncerti un atpūtas pasākumi labiekārtotajā Līgo parkā.

5 minūšu brauciena attālumā atrodas lielveikali „Sky” un „Mego”.

© 2008 Land Developent. All rights reserved.