Mājas apraksts

Rindu māja - piemērots risinājums tiem cilvēkiem, kuri ne tikai paplašina savu dzīvojamo platību, bet arī vēlas iekopt nelielu mauriņu ar pāris puķudobēm un siltos vasaras vakaros uz mājas terases baudīt omulīgu maltīti ģimenes un draugu lokā, Ziemassvētkos iedegt mājas pagalmā savu eglīti, bet Lieldienās kopā ar bērniem sameklēt zaļajā zālītē un pirmajās pavasara puķēs Lieldienu zaķa noslēptās olas. Bet vienlaikus viņi nespēj vai nevēlas veltīt daudz sava laika privātmājas uzturēšanai, jo viņiem mūsu dinamiskajā dzīves ritmā ir citas intereses un dzīves prioritātes, kā arī viņiem ir svarīgi, lai dzīves vieta būtu netālu no centra un varētu izmantot visas pilsētas dzīves priekšrocības. Tieši Jums mēs esam radījuši savu projektu!

Mūsu rindu mājas ir izvietotas plašā teritorijā ar kopējo platību 6700 kv.m un jaunu iebrauktuvi no Lubānas ielas puses. Rindu mājas no Lubānas ielas puses norobežo lieli bērzi, kā arī no austrumu puses tās tieši robežojas ar milzīgu priežu meža masīvu, kas nodrošina fantastisku skatu, īpaši no rindu māju mansarda stāva. Dienvidu un rietumu pusēs rindu mājas robežojas ar savrupmāju apbūvi. Rindu māju teritorija ir iežogota ar metāla pinuma žogu un pie iebrauktuves ir izvietota barjera, kas ierobežo nepiederošu personu piekļūšanu.

Lai nodrošinātu atbilstošu iedzīvotāju komforta līmeni, ir veikta teritorijas labiekārtošana, ierīkota plaša zaļā zona, kā arī autostāvvietas (t.sk. viesiem).

Projekta ietvaros tiek piedāvātas 2-stāvu rindu mājas ar garāžu vienai automašīnai ar kopējo platību 159 kv.m un 2-stāvu rindu mājas ar papildus mansarda stāvu un garāžu 1 automašīnai ar kopējo platību 196 kv.m.
Katrai rindu mājai ir paredzēts atsevišķs zemes gabals 330 kv.m platībā un papildus 1 autostāvvieta otrai mašīnai.

Rindu mājas "Vējziedi" ir izvietotas ziemeļu-dienvidu virzienā, un lielākā daļa dzīvojamo telpu un dārzs ir izvietoti dienvidu pusē, kur ir arī plaša 1.stāva vasaras terase un 2.stāva balkons ar izeju no 2 guļamistabām. Savukārt saimnieciska rakstura telpas un garāža ir izvietotas ēkas ziemeļu pusē.

© 2008 Land Developent. All rights reserved.